A Juvenes Sportklub tagjai

Cristian Constantin

Igazgató

0728 188 220

cristian.constantin@csjuvenes.ro

RAREȘ VÎRTIC

Labdarúgó edző 2005-ös csapat

0751 534 227

rares.virtic@csjuvenes.ro

LUCIAN CHEȚAN

Labdarúgó edző 2007-es és 2010-es csapatok

0740 292 994

lucian.chetan@csjuvenes.ro

Romulus Miclea

Labdarúgó edző 2011-2012-es csapat

0745 144 591

romulus.miclea@csjuvenes.ro

Adrian Olah

Labdarúgó edző 2009-es csapat

0758 990 204

adrian.olah@csjuvenes.ro

GÉZA KALLÓ

Labdarúgó edző 2006-es csapat

0744 597 822

geza.kalo@csjuvenes.ro

Gheorghe Olah

Labdarúgó edző 2002-es, és 2004-es csapatok

0743 245 047

gheorghe.olah@csjuvenes.ro

Daniel Goga

Kapusedző és Airsoft koordinátor

0742 586 659

daniel.goga@csjuvenes.ro

Andreea Gereb

Tánc oktató

0744 959 677

andreea.gereb@csjuvenes.ro

JÓZSEF PAPP

Úszásoktató és triatlon edző

0756 104 944

jozsef.papp@csjuvenes.ro

FUGULYÁN GERGELY

Sakkedző

0740 017 910

gergely.fugulyan@csjuvenes.ro

DRAGOȘ STEPA

Rögbi edző

0757 388 865

dragos.stepa@csjuvenes.ro

Nicolae Stanciu

Harcművészet oktató

0728 086 050

nicolae.stanciu@csjuvenes.ro

DANIEL BENDRIȘ

Röplabda edző

0752 031 788

daniel.bendris@csjuvenes.ro

Szabolcs Gordbai

Kosárlabda edző

0742 388 362

szabolcs.gordbai@csjuvenes.ro

BARNI SZABÓ

Atlétika edző

0744 387 272

barni.szabo@csjuvenes.ro

Kalló Cătălin

Labdarúgó edző 2008-es és 2010-es csapatok

Marius Ciprian Botoșer

Kapusedző

Octavian Moldovan

Labdarúgó edző 2011-es és 2012-es csapatok

Kiss Ibolya Noémi

Harcművészet oktató WKC