Membrii Clubului Sportiv Juvenes

RAREȘ VÎRTIC

Antrenor Fotbal Grupa 2005 şi Grupa 2009

0751 534 227

rares.virtic@csjuvenes.ro

LUCIAN CHEȚAN

Antrenor Fotbal Grupa 2007 şi Grupa 2009

0740 292 994

lucian.chetan@csjuvenes.ro

Romulus Miclea

Antrenor Fotbal grupa 2011-2012 Unirii și echipa de seniori

0745 144 591

romulus.miclea@csjuvenes.ro

GÉZA KALO

Antrenor Fotbal Grupa 2011 – 2012 Tudor şi Grupa 2006

0744 597 822

geza.kalo@csjuvenes.ro

Gheorghe Olah

Antrenor Fotbal Grupa 2002

0743 245 047

gheorghe.olah@csjuvenes.ro

Daniel Goga

Responsabil logistică, antrenor asistent fotbal

0742 586 659

daniel.goga@csjuvenes.ro

Andreea Gereb

Instructor dans

0744 959 677

andreea.gereb@csjuvenes.ro

JÓZSEF PAPP

Instructor Inot si Triatlon

0756 104 944

jozsef.papp@csjuvenes.ro

FUGULYÁN GERGELY

Instructor Șah

0740 017 910

gergely.fugulyan@csjuvenes.ro

DRAGOȘ STEPA

Antrenor Rugby

0757 388 865

dragos.stepa@csjuvenes.ro

Nicolae Stanciu

Antrenor Arte Marțiale

0728 086 050

nicolae.stanciu@csjuvenes.ro

DANIEL BENDRIȘ

Antrenor Volei

0752 031 788

daniel.bendris@csjuvenes.ro

Szabolcs Gorbai

Antrenor Baschet

0742 388 362

szabolcs.gorbai@csjuvenes.ro

BARNI SZABÓ

Antrenor Atletism

0744 387 272

barni.szabo@csjuvenes.ro

Kalo Cătălin

Antrenor Fotbal Grupa 2010 şi Grupa 2008

0744649788

catalin.kalo@csjuvenes.ro

Marius Ciprian Botoșer

Antrenor Portari Fotbal

0740212158

ciprian.botoser@csjuvenes.ro

Octavian Moldovan

Antrenor Fotbal Grupa 2011-2012 Unirii şi Grupa 2011-2012 Tudor

0742498604

octavian.moldovan@csjuvenes.ro

Kiss Ibolya Noémi

antrenor karate WKC

0745360195

ibolya.kiss@csjuvenes.ro